Jedyne, czego nie potrafię zrobic, to cofnąć czasu.
RSS
środa, 31 października 2012

„Twój wybór” – usłyszałam wczoraj, gdy powiedziałam, że nie widzę sensu, aby jechał 1.11 razem ze swoim synem do J. na cmentarz. Dlaczego?? Bo mam dość ciszy, którą można kroić nożem. Nie mam ochoty jechać tam i z powrotem w atmosferze obłudy, dyskomfortu psychicznego. Tak – mój wybór. I nie żałuję.

Tagi: ja
07:55, bez44
Link Komentarze (1) »

Jak to nad morzem – mnóstwo ptactwa: łabędzie, różnych rozmiarów mewy, wróble. W różnych sytuacjach, o różnych porach dnia. Śmieszne i zabawne; wzruszające swoim pięknem. Marznące i skulone nad brzegiem morza, na którym szaleje sztorm. Odlatujące idealnym kluczem tam, gdzie jest ciepło. Szukające słońca nad morzem.

Autorem wszystkich zdjęć (z wyjątkiem mew na kamieniach) jest Elbait. Człowiek, którego pasją jest fotografowanie. Lubi to robić i widziałam, jaką radość i przyjemność mu to sprawiało. Sama cieszyłam się Jego radością.

 

                

                                                                                                                                                                            

Tagi: Elbait ja
07:52, bez44
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 30 października 2012

1,5 godziny w samochodzie. Ciemno. Światła lamp i reflektorów. Potem fala czerwonych świateł stopu samochodów stojących na światłach. Może to i ładne i efektowne, lecz ...

Rano wyjeżdżam – ciemno. Wracam – ciemno. Depresja jesienna murowana. Z nikim porozmawiać, posiedzieć, przytulić się. Wypić lampkę wina, albo miodu. Poczytać razem gazety. Oglądnąć film. Dużo? Chyba nie, a jednak to bardzo dużo. Trochę wyrozumiałości, że o 21 padam z nóg, skoro dzień zaczynam o 4.30 wskakując od razu na wysokie obroty, bo inaczej nie można.

Chyba nauczę mówić koty. A może ja zacznę miauczeć??

 

Kot z galerii "Pod Aniołem" w Kołobrzegu.

Tagi: ja
18:24, bez44
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5
Zakładki:
Lubię zaglądać
Miejsce tysiąca drzwi i jednego klucza
Moje szczęścia
Papkin
Życie i Oczekiwanie

Virtual Pet Cat for Myspace
ministat liczniki.org
free counters PustaMiska - akcja charytatywna