Jedyne, czego nie potrafię zrobic, to cofnąć czasu.
RSS
czwartek, 30 stycznia 2014

Po raz kolejny tato w szpitalu. Po raz kolejny objawy udaru (ma dwa za sobą). Pogotowie, uspokajanie ich. Potem przyjazd do szpitala i czekanie na przyjęcie. Zrobione badania, wywiad lekarski, przyjęcie na oddział. Dwie godziny. Nie spotkałam niechęci, zniecierpliwienia. Kompetencja, spokój, uśmiech. Nie wiem czy w każdym szpitalu tak jest czy tylko tutaj.

Wysłałam smsy do najbliższych:

- „jestem z Tobą” – J.

- „przytulam mocno” – M.

- „kocham Cię Mamuś” – B.

- „daj znać Siostra. Dzięki” – brat

- „trzymaj się” – Ślubny.

 

I potem rozmowa z ostatnim i słowa „trzymajcie się”. Jakoś tak.
A może się czepiam?

Tagi: ja tato
13:10, bez44
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 27 stycznia 2014

..w ubiegłym roku starał się o zmianę pracy. W swojej firmie postawił warunek - podwyżka, do takiej kwoty jaką mają inni sprzedawcy i umowa na czas nieokreślony. Miał do tego mocne podstawy, gdyż miał największą w regionie sprzedaż  samochodów dostawczych. Pozostałe firmy są daleko, daleko w tyle za firmą B.

Dostał podwyżkę, ale umowę na dwa lata. Zgodnie z prawem zresztą. A dzisiaj mi mówi, że ma umowę na czas...nieokreślony.

Zadzwonił w piątek do szefa szefów, powiedział, że chce wziąć kredyt i czy nie można przedłużyć na 5 lat umowy, na co szef szefów powiedział, że daje mu na czas nieokreślony. I ma do niego zaufanie, że zostanie w firmie i nadal tak samo będzie pracował, a nie przejdzie do konkurencji. Wiem, że B. bardzo dobrze pracuje się w tej firmie. Zapracował na zaufanie, poważanie, szacunek. Ma swoich stałych klientów. Jest polecany przez innych. Ta praca to jego pasja.

Ma poza tym pomysł na dodatkowy zarobek. "Odwiesza" swoją firmę i....Trzymam kciuki.

Jestem DUMNA z Niego. W sumie to powinnam brać z niego przykład, z jego pozytywnego nastawienia do świata.

W każdym razie dzięki Niemu wreszcie się uśmiechnęłam.

Tagi: syn
21:14, bez44
Link Komentarze (3) »

...musi być majętnym człowiekiem, skoro dwa razy w miesiącu wyciągam ze skrzynki zawiadomienia z MPK o karze za brak biletu, a do tego dokłada się wezwanie od komornika. Ciekawa jestem kto za to płaci??

 
1 , 2
Zakładki:
Lubię zaglądać
Miejsce tysiąca drzwi i jednego klucza
Moje szczęścia
Papkin
Życie i Oczekiwanie

Virtual Pet Cat for Myspace
ministat liczniki.org
free counters PustaMiska - akcja charytatywna