Jedyne, czego nie potrafię zrobic, to cofnąć czasu.
Blog > Komentarze do wpisu

Nie nudzę się

 

Jakoś nie mogę dojść do siebie po przeziębieniu. Niby już lepiej, ale… Cały czas mi zimno, jakiś głupawy katar, kichanie. Najchętniej zanurzyłabym się w ciepły koc, leżak i wygrzewała, jak kot na słońcu. Całe szczęście, że w pracy w miarę spokojnie i mogę ponadrabiać małe zaległości, uporządkować pewne sprawy. Kolega, który ma dar do gadania, na urlopie, czyli otacza mnie słodka cisza przerywana od czasu do czasu mniej lub bardziej ważnym telefonem.

W międzyczasie „organizuję” Bratu dzień prosząc go, co ma posprzątać i usunąć z domu Rodziców. Mój Bratanek i zarazem chrześniak poznał wyniki z matury. I jest ogromny sukces i radość. Nie tylko dlatego, że zdana, bo co do tego nie było wątpliwości, ale, jak zdana!

Język angielski na obydwu poziomach – 98%

Język polski – 71%

Matematyka – 64%.

Wybiera się na filologię angielską, gdyż jego marzeniem jest zostać tłumaczem. Myślę, że mu się uda. A ja tylko chcę, żeby moje kochane dziecko przed nim skończyło swoją edukację na wyższym poziomieJ

W czwartek zaczynam zajęcia w klubie fitness. Troszkę inaczej to działa niż w klubie, do którego chodziłam kilka lat, lecz do ogarnięcia. A w przyszły piątek – Teatr Bagatela i spektakl „Seks dla opornych”.

Czy w Twój związek wkradła się nuda i rutyna? Lekarstwem może być "Seks dla opornych". Premiera znanej na całym świecie komedii odbędzie się już w najbliższy piątek w Teatrze Bagatela.

"Czy Twój związek po paru latach jest dalej szczęśliwy, czy wymaga specyficznej kuracji? W diagnozie i terapii pomoże Seks dla opornych". Tak Teatr Bagatela zachęca widzów do obejrzenia spektaklu "Seks dla opornych".

Komedia opowiada o próbie ożywienia związku, której podejmuje się para w średnim wieku Alice i Henry'ego. Małżeństwo postanawia spędzić weekend w modnym hotelu z tytułowym poradnikiem. W Teatrze Bagatela spektakl grany jest w dwóch obsadach: małżeństwie 40-latków z 20-letnim stażem, które grają Alina Kamińska oraz Łukasz Żurek oraz małżeństwie 50-latków (Katarzyna Litwin i Krzysztof Bochenek.)

Nie uzurpuję sobie praw do tego, by wyreżyserowany przeze mnie spektakl miał kogokolwiek czegoś nauczyć. Ale z całą pewnością zaprosiłbym te osoby, które nie widzą potrzeby by być dalej razem. Chciałbym, żeby zobaczyli, że dobra rozmowa i wsłuchanie się w drugiego człowieka mogą pomóc wzajemnym relacjom – mówi Henryk Jacek Schoen, reżyser spektaklu.

www.fakt.pl

Czyżby przeznaczenie?? Chciałam po prostu iść na komedię, a tu takie przesłanie. J

Tylko, że ślubny zapomniał, że można rozmawiać, dyskutować. Właśnie przyszło mi na myśl, że od dłuższego czasu to ja inicjowałam rozmowy na nasz temat. On tylko od czasu do czasu przy różnych okazjach mówił: "żebyśmy się odnaleźli”. I tyle. I koniec.

Zawsze organizowałam dla siebie i ślubnego wyjście do teatru, zawsze płaciłam za bilety. Teraz zorganizowałam tylko sobie czas :). W końcu to tylko 60 km.

środa, 01 lipca 2015, bez44
Tagi: ja

Polecane wpisy

 • Leniwa niedziela

  . ..dobiega końca. Słodki spokój, luz. Słońce, leżak, książka. Obiad z bratem, a na deser lody. Kawa. Koło mnie motyle, trzmiele szukające nektaru w kwiatach. I

 • Chłodniej

  Małe wspomnienie NAJWSPANIALSZEJ UROCZYSTOŚCI. 23 lipca minął miesiąc od mojej wyprowadzki. Jeden telefon, dwie moje wizyty w Krakowie. I tyle. Jak widać, żadne

 • Powrót do przeszłości??

  Być może wreszcie zakończy się wszystko. Na razie - wszystko wróciło. Boję się o Bartosza. Zapłacił za wszystko, a trzeba będzie jeszcze raz przez to przejść. B

 • Dziennik. Opisy pogody przestają wystarczać

  (Agrykola, a.b.) 11. Opisy pogody przestają wystarczać - to jak chwyta mróz, a potem nadpływa odwilż, przemoczone buty: to zupełnie przyziemne. Najchętniej pi

 • Dziennik. Prószy

  Talerze - Zobacz, tak jak czytaliśmy przed wojną w domach pomagały służące, zajmując się gotowaniem i dziećmi. W czasach naszych rodziców babcia była instytucj


Virtual Pet Cat for Myspace
ministat liczniki.org
free counters PustaMiska - akcja charytatywna